mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chełm – mobilny serwis opon

Chełm to ważne miasto województwa lubelskiego posiadające prawa powiatu. Jest to miejscowość położona w pobliżu granicy z Białorusią i Ukrainą, więc ruch na jego terenie jest całkiem spory, jeśli chodzi o różne typy pojazdów. Zmotoryzowani klienci z tego rejonu mają dostęp do naszych fachowych usług z zakresu mobilnego serwisu opon.

Ciekawa oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Chełmie

Posiadamy szeroką i ciekawą ofertę. Realizujemy między innymi poniższe usługi:

  • fachowa i skuteczna naprawa ogumienia u klientów,
  • wulkanizacja poza serwisem stacjonarnym,
  • sprawdzanie ciśnienia w kołach i ich pompowanie,
  • wymiana kół i felg (awaryjnie oraz sezonowo),
  • awaryjna i sezonowa wymiana samych opon na jednym zestawie felg,
  • wyważanie.

Przygotowaną przez nas ofertę usługową kierujemy do klientów indywidualnych, różnych instytucji, firm czy też podmiotów reprezentujących zróżnicowane branże. Potrafimy doskonale poradzić sobie z zadaniami wulkanizacyjnymi we wszystkich typach pojazdów.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze wsparcie?

Oferta naszej firmy obejmuje realizację zleceń 24/7 przez cały rok, niezależnie od dnia i godziny. Po kontakcie telefonicznym należy tylko poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy dokonają naprawy. Nie trzeba więc stresować się samodzielnym demontażem koła i jego dostarczaniem do serwisu działającego stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHEŁM 24H

Posiadamy auta serwisowe z nowoczesnym sprzętem do montażu i demontażu, naprawy, wyważania, sprawdzania ciśnienia i pompowania kół. Dodatkowo dysponujemy własnymi źródłami prądu pozwalającymi na wykonywanie zleceń poza serwisem stacjonarnym.

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów posiadających rozległą wiedzę oraz świetne zdolności praktyczne. Są to ważne atuty, które przekładają się na świetną jakość wykonywanych zleceń. Ponadto członkowie naszego personelu przechodzą regularne szkolenia wulkanizacyjne.

4/5 - (10 votes)