mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chęciny – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Chęciny – istotne atuty naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CHĘCINY

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CHĘCINY – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHĘCINY 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)