mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Cedynia – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Cedynia – najważniejsze atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON CEDYNIA

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CEDYNIA – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CEDYNIA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)