mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bytom – porządny mobilny serwis opon 24h

Bytom to miasto znajdujące się na terenie aglomeracji katowickiej, w województwie śląskim. Stanowi ono siedzibę wielu firm działających w przemyśle oraz w innych branżach. Jest to też miejsce zamieszkania sporego grona ludzi korzystających na co dzień z wielu typów pojazdów mechanicznych. Dodatkowo w okolicach przebiegają liczne trasy, na czele z autostradami A1 i A4. To oznacza, że Bytom jest ważnym ośrodkiem komunikacyjnym. Wzmożony ruch na drogach w Bytomiu sprawia, że dużą popularnością cieszą się tutaj usługi motoryzacyjne, w tym nasza działalność mobilnego serwisu ogumienia.

Mobilna wulkanizacja w Bytomiu – kluczowe zalety

Naszym klientom z Bytomia i okolic, gwarantujemy realizację usług w trybie całodobowym przez cały rok, również w okresie świątecznym, podczas weekendów oraz w późnych godzinach nocnych. Kontakt z naszą firmą jest możliwy drogą telefoniczną niezależnie od dnia i godziny. Dzięki naszej pomocy klienci mogą uniknąć problemów związanych z samodzielną wymianą kół oraz dostarczaniem wadliwych opon do serwisów stacjonarnych.

Posiadamy samochody serwisowe z nowoczesnym wyposażeniem do kompleksowej naprawy i serwisu ogumienia w terenie. W skład naszego sprzętu wchodzi też zasilanie umożliwiające pracę w terenie (agregaty i akumulatory).

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BYTOM 24H – ZADZWOŃ!

Nasz serwis zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Mamy więc do czynienia z kluczowymi atutami sprawiającymi, że realizowane przez nas zadania są skuteczne. Ponadto regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom rynkowym.

Mobilny serwis opon Bytom – szeroki zakres usług

Klienci naszej firmy mają dostęp do ciekawej i fachowej oferty. Obejmuje ona między innymi poniższe formy pomocy:

  • naprawa opon w terenie i u klientów,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół z felgami albo samych opon,
  • sprawdzanie ciśnienia powietrza w kołach i ich pompowanie,
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie kół.

Z naszej pomocy mogą korzystać osoby prywatne, firmy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące zróżnicowane branże. Jesteśmy skuteczni w działaniach wulkanizacyjnych realizowanych w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz zestawach TIR.

3.5/5 - (12 votes)