mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bydgoszcz – mobilny serwis

Bydgoszcz to miejscowość będąca stolicą województwa kujawsko-pomorskiego i jednym z największych oraz najważniejszych miast w naszym kraju. Na jej terenie działalność prowadzi sporo firm oraz instytucji reprezentujących różne branże, a także mieszka wielu ludzi. Bydgoszcz jest też ważnym węzłem komunikacyjnym, więc spory ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym zaskakującym. Duża ilość samochodów przekłada się na ogromny popyt na różne usługi motoryzacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo wsparcie w zakresie mobilnego serwisu ogumienia w Bydgoszczy i okolicach.

Dojeżdżamy: Koronowo,  Szubin, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Białe Błota, Łochowo, Pruszcz, Złotniki Kujawskie, Przyłęki, Brzoza, Sicienko, Mrocza, Więcbork, Ślesin, Dobrcz, Zamość, Łabiszyn,  Janikowo, Barcin

Mobilna wulkanizacja Bydgoszcz – kluczowe atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali w niej zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BYDGOSZCZ 24H

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

Wymiana opon 24h w Bydgoszczy

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi pracami:

  • naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
  • kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
  • skuteczna usługa wyważania.

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

4.7/5 - (26 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się