mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Busko-Zdrój – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie w sektorze mobilnej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać zadania charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Fachowy zespół specjalistów zajmujących się serwisem i naprawą opon na trasie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone i świetnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy nowoczesne wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Ciekawy zakres świadczonych usług całodobowych

Pracujący u nas wyspecjalizowani pracownicy wykonują zlecenia dla osób prywatnych, firm oraz innych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Wsparcia mogą u nas poszukiwać również właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim proponujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa i klejenie zniszczonych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Należy dodać, że wyjeżdżamy do zleceń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne i inne dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

4/5 - (2 votes)