mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bukowno – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bukowno – podstawowe atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BUKOWNO

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BUKOWNO – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BUKOWNO 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)