mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Budzyń – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą mającą spore doświadczenie w sektorze terenowej naprawy ogumienia. Potrafimy wykonywać zadania typowe dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani wulkanizatorzy

W naszej firmie pracują osoby, które są właściwie przeszkolone i doskonale znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą dokładność działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Ciekawa oferta usługowa dla wszystkich klientów – wsparcie 24/7 przez cały rok!

Nasi wyspecjalizowani pracownicy realizują prace dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu gwarantujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie i klejenie pękniętych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– profesjonalne wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że docieramy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)