mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Brzesko – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Brzesko – kluczowe atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BRZESKO

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BRZESKO – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BRZESKO 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)