mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Brzeg – mobilny serwis opon

Brzeg jest miejscowością powiatową położoną w województwie opolskim. Na jej terenie działa sporo firm i instytucji oraz mieszka wielu ludzi użytkujących pojazdy mechaniczne. Oferta naszej firmy na lokalnym rynku obejmuje kompleksowe działania z zakresu serwisu ogumienia wraz z dojazdem do klienta lub bezpośrednio na miejsce awarii.

Szeroki wybór usług wulkanizacyjnych realizowanych mobilnie

W naszej obszernej ofercie można znaleźć sporo różnych typów usług. Każdy klient ma zapewnione między innymi następujące formy wsparcia:

  • naprawa ogumienia u klientów,
  • kontrola ciśnienia i szczelności kół oraz uzupełnianie powietrza,
  • naprawa ogumienia bezpośrednio na miejscu uszkodzenia,
  • wymiana całych kół razem z ich felgami,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon na jednym zestawie felg,
  • skuteczne, mobilne wyważanie kół samochodowych.

Jak widać, nasza oferta jest szeroka i obejmuje ona różne typy realizowanych usług. Przygotowaliśmy ją dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, które działają w różnych branżach. Doskonale radzimy sobie z mobilną wulkanizacją w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także zestawach ciągników z naczepami (TIR).

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Zlecenia realizujemy całodobowo w okresie świąt, dni wolnych oraz weekendów, a także w późnych godzinach nocy. Specjalizujemy się w usługach 24/7. Nasza pomoc sprawia, że nie trzeba stresować się samodzielną wymianą kół lub ich dostarczaniem do serwisów działających stacjonarnie. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, a nasi pracownicy szybko przyjadą i udzielą wsparcia.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BRZEG 24H

Nasze pojazdy serwisowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt z własnym zasilaniem mobilnym. To dlatego działamy skutecznie w terenie, w miejscach bez dostępu do stacjonarnych źródeł zasilania (gniazdek elektrycznych).

Jeśli mowa o naszych atutach to warto pamiętać, że pracują u nas wykwalifikowani fachowcy posiadający doskonałą wiedzę i umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach poprawiających kwalifikacje naszych fachowców. To z kolei pozwala na spełnianie nawet bardzo rygorystycznych wymogów klientów.

5/5 - (1 vote)