mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Brok – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Brok – kluczowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON BROK – USŁUGI CAŁODOBOWE

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BROK – profesjonalne wykonywanie wszystkich zleceń

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BROK 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)