mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Brodnica – mobilny serwis opon

Brodnica to jedno z najważniejszych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Działa tutaj wiele firm i instytucji oraz mieszka sporo ludzi. Zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne korzystają z pojazdów mechanicznych. Nic więc dziwnego, że na lokalnych drogach obserwuje się mnóstwo aut. Ich właściciele chętnie korzystają z usług motoryzacyjnych, takich jak nasze działania z zakresu mobilnego serwisu wulkanizacyjnego.

Mobilna wulkanizacja w Brodnicy i jej mocne strony

Naszym klientom z regionu Grudziądza, zapewniamy wykonywanie usług w trybie całodobowym przez cały rok, również w okresie świątecznym, podczas weekendów oraz w późnych godzinach nocnych. Kontakt z naszą firmą jest możliwy drogą telefoniczną niezależnie od dnia i godziny. Dzięki naszej pomocy klienci mogą uniknąć problemów związanych z samodzielną wymianą kół oraz dostarczania wadliwych opon do serwisów stacjonarnych.

Dojeżdżamy: Chełmno, Świecie, Nowe, Radzyń Chełmiński, Lisewo, Łasin, Rogóźno, Górzno, Płużnica, Radzyń, Grudziądz, Nowe Miasto Lubawskie, Lidzbark, Rypin

Posiadamy samochody serwisowe z nowoczesnym wyposażeniem do kompleksowej naprawy i serwisu ogumienia w terenie. W skład naszego sprzętu wchodzi też zasilanie umożliwiające pracę w terenie (agregaty i akumulatory).

Nasz serwis zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców mogących się pochwalić rozległą wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Mamy więc do czynienia z kluczowymi zaletami sprawiającymi, że realizowane przez nas zadania są skuteczne. Ponadto regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom rynkowym.

Mobilny serwis opon w Brodnicy – szeroki zakres usług

Klienci naszej firmy mają dostęp do ciekawej i fachowej oferty. Obejmuje ona między innymi poniższe formy pomocy:

  • naprawa opon w terenie i u klientów,
  • sprawdzanie ciśnienia powietrza w kołach i ich pompowanie,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół z felgami albo samych opon,
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie kół.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BRODNICA 24H

Z naszej pomocy mogą korzystać osoby prywatne, firmy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące zróżnicowane branże. Jesteśmy skuteczni w działaniach wulkanizacyjnych realizowanych w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz zestawach TIR, czyli ciągników siodłowych z naczepami.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się