mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Brańsk – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Brańsk – kluczowe atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BRAŃSK

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BRAŃSK – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BRAŃSK 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy skuteczny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)