mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bolesławiec – nowoczesny mobilny serwis opon

Bolesławiec jest jedną z istotniejszych miejscowości na terenie województwa dolnośląskiego. Spore zaludnienie oraz duża liczba firm i instytucji z różnych branż przekłada się na znaczący ruch na lokalnych drogach. Poza tym w pobliżu przebiega autostrada A4 sprawiająca, że Bolesławiec jest istotnym węzłem komunikacyjnym. Znaczne grono użytkowników pojazdów mechanicznych sięga po różne usługi motoryzacyjne. Nasza firma oferuje wsparcie związane z mobilnym serwisem ogumienia samochodowego.

Obszerna oferta usług mobilnej wulkanizacji w Bolesławcu

Przygotowaliśmy atrakcyjną i szeroką ofertę, która obejmuje wiele typów usług powiązanych z wymianą, naprawą, serwisem czy też pompowaniem i wyważaniem kół u klienta albo na trasie. Gwarantujemy fachowe wsparcie dla klientów indywidualnych, instytucji, firm oraz pozostałych podmiotów reprezentujących różne branże. Nasze wsparcie obejmuje obsługę wulkanizacyjną aut osobowych, ciężarowych, dostawczych i zestawów TIR.

Czemu warto wybrać nasze usługi?

Korzystamy z aut serwisowych, które są wyposażone w sprzęt do szeroko pojętej mobilnej wulkanizacji. Agregaty i akumulatory umożliwiają z kolei realizację zleceń na trasie w miejscach pozbawionych dostępu do standardowego zasilania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BOLESŁAWIEC 24H

Członkowie naszego personelu potrafią realizować zamówienia całodobowo w czasie weekendów, świąt oraz późno w nocy. Zapewniamy więc pomoc całodobowo przez cały rok. Dzięki nam klient nie musi trudzić się samodzielną wymianą kół oraz ich dostarczaniem do stacjonarnych warsztatów wulkanizacyjnych.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy potrafią się pochwalić świetnymi umiejętnościami oraz fachową wiedzą. Te atuty pozwalają na skuteczne wykonywanie standardowych i złożonych zleceń z zakresu wulkanizacji mobilnej w Bolesławcu.

5/5 - (1 vote)