mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Boguszów-Gorce – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Boguszów-Gorce – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BOGUSZÓW-GORCE

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BOGUSZÓW-GORCE – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BOGUSZÓW-GORCE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Oferujemy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)