mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bogatynia – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Bogatynia – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON BOGATYNIA

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BOGATYNIA – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BOGATYNIA 24H

Jak można zauważyć, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)