mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bodzentyn – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Potrafimy wykonywać zlecenia charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Wyspecjalizowani pracownicy z sektora wulkanizacyjnego

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz doskonale znają się na zleceniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i wysoką precyzję działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Rozległa oferta wulkanizacyjna dla wszystkich

Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani pracownicy realizują zadania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas szukać też właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim gwarantujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie zniszczonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– fachowe wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Trzeba zaznaczyć, że wyruszamy do zleceń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)