mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bochnia – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bochnia – podstawowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BOCHNIA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BOCHNIA – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BOCHNIA 24H

Jak można zauważyć, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

4.3/5 - (3 votes)