mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bobolice – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bobolice – profesjonalny serwis z dojazdem do klienta

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BOBOLICE – poważne podejście do powierzonych zleceń

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BOBOLICE – Wymiana i serwis ogumienia 24h przez cały rok

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BOBOLICE 24H – zachęcamy do kontaktu!

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Zapewniamy skuteczny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)