mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bisztynek – mobilny serwis opon 24h

Jesteśmy firmą mającą wieloletnie doświadczenie w branży mobilnej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie realizować prace typowe dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do klientów lub na trasę.

Wyspecjalizowany personel wulkanizacyjny działający w trybie 24/7 przez cały rok!

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są stosownie przeszkolone i idealnie znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy profesjonalne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Obszerny zakres wykonywanych usług oferowanych wraz z dojazdem do klienta

Pracujący u nas wyspecjalizowani pracownicy wykonują zlecenia na rzecz osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim zapewniamy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– fachowe wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Należy wspomnieć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)