mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bieruń – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą duże doświadczenie w branży mobilnej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie wykonywać prace typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do usługobiorców lub w teren.

Wysoka jakość usług profesjonalnych pracowników

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone oraz doskonale znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Bogata oferta usług realizowanych w trybie 24/7

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani pracownicy wykonują prace dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas szukać również właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu zapewniamy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z felgami,
– skuteczne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Należy wspomnieć, że wyruszamy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)