mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bielsko-Biała – mobilny serwis opon

Bielsko-Biała jest miastem leżącym na obszarze województwa śląskiego w pobliżu granicy z Czechami i Słowacją. Jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi oraz siedziba licznych firm. Bliskość granicy państwowej sprawia, że miejscowość ta jest istotna pod względem komunikacyjnym. Wzmożony ruch na drogach w Bielsku-Białej sprawia, że lokalny rynek usług motoryzacyjnych cieszy się sporą popularnością. W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć usługi z zakresu mobilnego serwisu ogumienia na obszarze Bielska-Białej i okolic.

Dojeżdżamy: Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Szczyrk, Żywiec, Jasienica, Buczkowice, Kęty, Andrychów, Kozy, Wilkowice, Lipnik

Nasze usługi mobilnego serwisu opon w Bielsku-Białej

Przygotowaliśmy ciekawą i profesjonalną ofertę obejmującą wiele typów usług, takich jak między innymi:

  • naprawa ogumienia w terenie,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół z felgami,
  • mobilna wulkanizacja ogumienia u klientów,
  • sprawdzanie ciśnienia oraz pompowanie kół,
  • wymiana samego ogumienia na jednym komplecie felg,
  • precyzyjne wyważanie kół.

Z naszego wsparcia mogą korzystać klienci indywidualni, firmy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące wiele różnych branż. Jesteśmy w stanie efektywnie radzić sobie ze zleceniami z zakresu kompleksowej wulkanizacji mobilnej. Obsługujemy w tym zakresie zestawy TIR, pojazdy ciężarowe, auta osobowe oraz dostawcze.

Kluczowe zalety naszej firmy

Zatrudniamy w naszej firmie fachowców posiadających szeroką wiedzę, doskonałe umiejętności i duże doświadczenie zawodowe. Te atuty przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług wulkanizacyjnych, które są realizowane zgodnie z technologią producentów pojazdów i najnowszą wiedzą warsztatową.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BIELSKO-BIAŁA 24H

Dysponujemy pojazdami serwisowymi z własnymi źródłami zasilania oraz nowoczesnym sprzętem do kompleksowej wulkanizacji. To sprawia, że zadania wykonujemy na trasie oraz u klientów z zachowaniem jakości serwisów stacjonarnych.

Naszym klientom z miasta Bielsko-Biała i okolic, zapewniamy obsługę całoroczną. Działamy również w czasie świąt, w weekendy oraz w późnych godzinach nocnych. Można więc zawsze zgłaszać się do nas drogą telefoniczną. W ten sposób nie trzeba samodzielnie wymieniać koła ani dostarczać go do stacjonarnego serwisu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się