mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bielsk Podlaski – mobilny serwis

Bielsk Podlaski to jedna z ważniejszych lokalizacji województwa podlaskiego. Na terytorium tej miejscowości działa wiele instytucji i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkania sporego grona osób. Bielsk Podlaski to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc ogromny ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym zaskakującym. Spora ilość pojazdów przekłada się na ogromny popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie usługi w zakresie terenowego serwisu ogumienia w Bielsku Podlaskim i regionie.

Mobilna wulkanizacja Bielsk Podlaski – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON BIELSK PODLASKI

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BIELSK PODLASKI – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz – ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BIELSK PODLASKI 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)