mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Biała Rawska – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Biała Rawska – podstawowe zalety naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BIAŁA RAWSKA

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BIAŁA RAWSKA – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BIAŁA RAWSKA 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)