mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Będzin – mobilny serwis opon

Będzin to miejscowość zlokalizowana w województwie śląskim na terenie aglomeracji katowickiej. Jest to siedziba wielu firm przemysłowych oraz reprezentujących inne branże. Ponadto mieszka tu wielu ludzi. W pobliżu przebiegają autostrady A1, A4 i inne trasy tworząc istotny węzeł komunikacyjny. Nic więc dziwnego, że codziennie na lokalnych drogach użytkowanych jest mnóstwo typów pojazdów. Czasami może dojść do awarii, w przypadku której dużego wsparcia udzielają pracownicy naszego mobilnego serwisu ogumienia.

Rozległa oferta usługowa z zakresu mobilnego serwisu ogumienia w Będzinie

Nasza profesjonalna oferta jest interesująca i uwzględnia sporo różnych rodzajów usług, takich jak na przykład:

  • naprawa ogumienia na trasie,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • wymiana opon bez felg (sezonowo i awaryjnie),
  • mobilna naprawa opon u klientów,
  • efektywne i dokładne wyważanie kół.

Zaprezentowaną ofertę przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych, firm czy też instytucji oraz innych podmiotów, które reprezentują różne branże na obszarze Będzina. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z zadaniami powiązanymi z wulkanizacją, które są wykonywane mobilnie w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też zestawach TIR.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Naszym klientom z Będzina gwarantujemy realizację usług całodobowo przez cały rok, również w okresie świąt, w czasie weekendów albo późno w nocy. Skontaktować się z nami można dzwoniąc pod nasz numer alarmowy niezależnie od dnia i jego pory. Za sprawą naszego wsparcia klienci mają możliwość uniknięcia kłopotów z zakresu samodzielnej wymiany kół czy też dostarczania uszkodzonych opon do stacjonarnych warsztatów wulkanizacyjnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BĘDZIN 24H

Nasze pojazdy serwisowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt do naprawy, wyważania i szeroko pojętego serwisu ogumienia na trasie. Posiadamy własne akumulatory i agregaty, więc potrafimy wykonywać zlecenia z dala od tradycyjnych źródeł energii elektrycznej.

W naszym serwisie zatrudnieni są doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Są to więc istotne zalety, które sprawiają, że wykonywane przez nas zlecenia charakteryzują się wysoką jakością. Poza tym nasi pracownicy poprawiają własne kwalifikacje dzięki regularnym szkoleniom obejmującym fachowy i kompleksowy serwis ogumienia samochodowego.

5/5 - (1 vote)