mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bartoszyce – mobilny serwis

Bartoszyce to jedna z istotniejszych miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego. Na obszarze tej miejscowości działa dużo podmiotów i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkiwania wielu osób. Bartoszyce to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc duży ruch drogowy na tym obszarze nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Duża ilość samochodów przekłada się na ogromny popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wsparcie w zakresie mobilnego serwisu ogumienia w Bartoszycach i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Bartoszyce – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON BARTOSZYCE

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BARTOSZYCE – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BARTOSZYCE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)