mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Bardo – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA BARDO

Ważna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie opon,
– efektywna naprawa opon na miejscu usterki,
– wymiana kół z felgami,
– skuteczne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON BARDO

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się rozległym zakresem pomocy uwzględniającym różnorodne usługi. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do osób prywatnych, jak też do firm reprezentujących różnorodne gałęzie gospodarki. Jesteśmy w stanie doskonale poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w samochodach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BARDO – Czemu oferta naszego serwisu jest godna uwagi?

Spore grono klientów docenia fakt realizowania przez nas pracy całodobowo, również w święta, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasza pomoc wyklucza konieczność samodzielnej naprawy i wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich idealną jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BARDO 24H

Do grona naszych zalet można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, doskonałymi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do stale zwiększających się wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o wyposażeniu naszego serwisu. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania oraz pozostałych form naprawy kół na trasie albo u zleceniodawcy. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że wspomniane atuty przekładają się na duże grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą ugruntowaną pozycję rynkową.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)