mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Augustów – mobilny serwis opon

Augustów to zlokalizowane na obszarze terenie województwa podlaskiego stanowiące siedzibę powiatu augustowskiego. Działalność prowadzi tu wiele firm z różnych branż oraz mieszka tu również sporo osób i działa mnóstwo instytucji. Położenie geograficzne w pobliżu wielu jezior sprawia, że Augustów jest też atrakcyjny pod względem walorów turystycznych. To wszystko sprawia, że na pobliskich drogach można odnotować duży ruch pojazdów mechanicznych. Czasami może w nich dojść do nagłej awarii ogumienia. Udzielamy profesjonalnego wsparcia w przypadku takich nieprzewidzianych i niechcianych sytuacji.

Mobilny serwis opon w Augustowie – atrakcyjna oferta usługowa

Posiadamy profesjonalną i interesującą ofertę, która obejmuje wiele rodzajów usług, takich jak na przykład:

  • fachowa wymiana opon bez felg (sezonowo i w trybie awaryjnym),
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • skuteczna mobilna naprawa ogumienia u klientów i na trasie,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • wyważanie kół w pojazdach.

Stworzyliśmy atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych, instytucji, firm i pozostałych podmiotów użytkujących różne typy pojazdów. Specjalizujemy się w profesjonalnej mobilnej wulkanizacji w autach dostawczych, osobowych, ciężarowych oraz zestawach TIR.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wszystkim naszym klientom z Augustowa oferujemy całodobowe wykonywanie usług przez cały rok, również w okresie świąt, weekendów i innych dni wolnych od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Reagujemy więc na zgłoszenia telefoniczne w trybie 24/7. Po skutecznej naprawie pojazd jest gotowy do dalszej podróży, więc nie trzeba trudzić się samodzielnym demontażem koła i dostarczaniem go do stacjonarnego warsztatu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR AUGUSTÓW 24H

Nasze pojazdy serwisowe są wyposażone w nowoczesne urządzenia i maszyny do wyważania, naprawy, pompowania i kompleksowego serwisu opon w terenie. Działamy również z dala od standardowej sieci elektrycznej dzięki naszym własnym źródłom zasilania.

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników mogących się pochwalić szeroką wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Są to ważne atuty przekładające się na wysoką jakość oraz precyzję wykonywanych zadań wulkanizacyjnych. Przekłada się to na maksymalne zadowolenie naszych klientów.

5/5 - (1 vote)