mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Mannheim – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Mannheim – kluczowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON MANNHEIM

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MANNHEIM – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MANNHEIM 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Gwarantujemy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)