mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wronki – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wronki – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON WRONKI

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WRONKI – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz – ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WRONKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)