mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wiązów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wiązów – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WIĄZÓW

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WIĄZÓW – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WIĄZÓW 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Gwarantujemy efektywny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)