mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Twardogóra – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Twardogóra – podstawowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON TWARDOGÓRA

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR TWARDOGÓRA – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TWARDOGÓRA 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Gwarantujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)