mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radków – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Radków – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON RADKÓW

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR RADKÓW – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RADKÓW 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy skuteczny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)