mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Murowana Goślina – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Murowana Goślina – istotne atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON MUROWANA GOŚLINA

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MUROWANA GOŚLINA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MUROWANA GOŚLINA 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)