mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Międzychód – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Międzychód – zapraszamy do wybrania naszej całodobowej oferty

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON MIĘDZYCHÓD – wysoka jakość usług

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MIĘDZYCHÓD – profesjonalne podejście do zleceń

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIĘDZYCHÓD 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Oferujemy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)