mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jedlicze – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jedlicze – podstawowe zalety naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną zaletą naszego serwisu jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON JEDLICZE

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR JEDLICZE – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JEDLICZE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Gwarantujemy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)