mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Grybów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Grybów – istotne zalety naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GRYBÓW

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GRYBÓW – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GRYBÓW 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)