mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gdynia – mobilny serwis opon

Gdynia jest ważnym polskim portem i jednym z większych miast na terytorium Polski. Na obszarze Gdyni działa wiele firm z branży przemysłowej, handlowej, a także usługowej. Jest to też miejsce zamieszkania wielu osób. Nic więc dziwnego, że na lokalnych drogach odnotowywany jest spory ruch. W naszej ofercie można znaleźć usługi z zakresu mobilnej wulkanizacji w Gdyni i okolicach.

Interesująca oferta usługowa – profesjonalne wykonywanie zadań

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć różnorodne formy wsparcia. Zajmujemy się klejeniem i naprawą opon, wymianą kół z felgami, wymianą samych gum, kontrolą szczelności i pompowaniem, a także wyważaniem. Można śmiało stwierdzić, że zakres naszych usług jest taki sam, jak w przypadku firm stacjonarnych. Dodatkowo oferujemy jednak dojazd we wskazane miejsce.

Do współpracy z naszym serwisem zachęcamy osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa, niezależnie od ich branży. Świetnie wykonujemy zadania wulkanizacyjne w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz w zestawach ciągników siodłowych z naczepami.

Profesjonalne wykonywanie usług w trybie całodobowym

Oferujemy całodobowe wykonywanie usług podczas świąt, weekendów i w czasie innych dni wolnych od pracy. Ponadto można do nas dzwonić nie tylko w ciągu dnia, ale również późno w nocy. Dzięki nam można uniknąć samodzielnej wymiany koła lub transportowania go do stacjonarnego serwisu. Czas oczekiwania na naszych fachowców jest krótki. Posiadamy bowiem zespoły serwisowe rozmieszczone w Gdyni i okolicach.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GDYNIA 24H – wysokie kwalifikacje fachowców i nowy sprzęt

W naszym serwisie pracują wykwalifikowani fachowcy posiadający szeroką wiedzę oraz doskonałe umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem. Stale inwestujemy w szkolenia i sprzęt. To przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Potrafimy więc stale dostosowywać się do wymogów klientów i technologii producentów pojazdów.

Nie należy również zapominać o sprzęcie użytkowanym przez naszych fachowców. Posiadamy busy z agregatami, akumulatorami oraz sprzętem do kompleksowej wulkanizacji i serwisu ogumienia. Efektem końcowym naszej pracy jest maksymalne zadowolenie klientów.

4.4/5 - (9 votes)