mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dukla – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dukla – podstawowe zalety naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON DUKLA

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DUKLA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DUKLA 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Gwarantujemy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)