mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Baranów Sandomierski – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Baranów Sandomierski – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BARANÓW SANDOMIERSKI

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BARANÓW SANDOMIERSKI – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BARANÓW SANDOMIERSKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Oferujemy skuteczny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)